Kuchenne rewolucje – tapeta dekoracyjna na ścianie

Okres wakacyjny to doskonały czas na remont mieszkania. Czy myśleliście o tapecie dekoracyjnej na ścianie w kuchni?

Dla niektórych to niedorzeczne, przecież w kuchni jest wilgoć i ogólnie warunki nie sprzyjają tapetom. Dzisiejsze tapety – wodoodporne i zmywalne lub wręcz 'szorowalne’ – są jednak doskonałą dekoracją kuchenną. Pasek tapety na jednej ze ścian wygląda bardzo elegancko, ozdobnie i nowocześnie. Mamy do wyboru najróżniejsze wzory tapet do kuchni – z elementami nawiązującymi do klimatu kuchni, kwiatowe, w pasy czy inne. Wszystko zależy od naszego pomysłu i gustu. A jeśli brak nam koncepcji można skorzystać z propozycji aranżacji kuchni, które znajdują się w internecie.

Producenci tapet oferują też katalogi swoich kolekcji, na których prezentowane są przykładowe aranżacje z wykorzystaniem danego wzoru tapety. Kolekcje tapet do kuchni, które mogą Wam polecić to: RASCH – AQUA DECO, BLACK FOREST; UGEPA – BLUFF, VIRTUAL REALITY, Lutece REALITY; PS – Dieter Bohlen. Oto kilka przykładów wzorów tapet do kuchni:

Tapeta do kuchni

Tapeta do kuchni z kolekcji PS Dieter Bohlen

Tapeta do kuchni

Tapeta do kuchni Rasch Aqua Deco

Przekonacie się, że tapeta na ścianie w kuchni bardzo zmienia wystrój pomieszczenia. Niewielkim kosztem i nakładem sił można samemu zmodyfikować aranżację kuchni. A jeśli ten sam motyw tapety znajdzie się także w naszej jadalni, to może to tworzyć super kompozycję. Warto wypróbować różne koncepcje. Życzę udanych remontów:)

Zdjęcia zamieszczone dzięki uprzejmości: http://www.innetapety.pl/.