Wyposażenie łazienki z firmą ROCA

W poprzednim poście podpowiadaliśmy jak zaaranżować wnętrze łazienki. Ale przyznacie, że dla tych którzy planują remont potrzebne są konkrety, czyli co, gdzie, za ile itd. a nie tylko zdjęcia z aranżacjami. Jest to jak najbardziej zrozumiałe. Dlatego w tym poście przyjrzymy się kwestii urządzenia łazienki z ceramiką i akcesoriami z firmy ROCA. Jest to marka chyba dość często wybierana, więc spróbuję Wam coś podpowiedzieć.

Czego potrzebujemy do naszej przykładowej łazienki? Załóżmy, że pomieszczenie jest duże, więc zrobimy opcję full;) Dzięki temu więcej osób będzie mogło skorzystać z podpowiedzi. Pozwolimy więc sobie zarówno na prysznic, jak i brodzik. Do tego potrzebujemy miskę WC wiszącą – lub stojącą, bidet, pisuar, umywalkę i baterię. Jeśli chodzi o ceny i zdjęcia posłużyłam się materiałami ze sklepu http://www.sklepkati.pl/. Zachęcam do przejrzenia mojej listy must have do nowoczesnej łazienki;)

WANNA – ulubione miejsce odpoczynku i relaksu każdej kobiety;)

ROCA BeCool wanna dwuosobowa 180 x 90 cm
ROCA BeCool cena: 4 152,00 zł

Dla wygody i większej przyjemności z kąpieli we dwoje wybrałam wannę ROCA BeCool o wymiarach 180 x 90 cm. Wanna wyposażona jest w dwa podgłówki, chromowane uchwyty oraz regulowane nóżki.

Dla równowagi zamieszczam tez opcję trochę tańszą:

ROCA Easy
ROCA Easy cena: 839,00 zł w promocji!

Prostokątna wanna akrylowa w rozmiarach 170×70 cm.

BRODZIK

ROCA Malaga Compact Square cena: 554,00 zł

Biały brodzik akrylowy o wymiarach 90x90x13 cm, na bazie kwadrata.

MISKA WC

ROCA DAMA-N cena: 609,00 zł

Prostokątna miska WC do montażu na posadzce – oryginalny kształt. Droższa propozycja to:

ROCA DAMA-N zestaw cena: 1 147,00 zł

Zestaw podtynkowy z miską WC podwieszaną Dama-N z powłoką MaxiClean.

BIDET