Salon w stylu prowansalskim dla nieposkromionej romantyczki!

Przyznacie, że wiosna to doskonały czas na zmianę wystroju wnętrza. Słońce, ciepło i wszechobecna energia budzącego się do życia świata dodają zapału i motywacji do działania. Na wiosnę chcemy lepiej wyglądać, smaczniej jeść i otaczać się pięknymi przedmiotami. Jeśli więc nachodzi Was pokusa do zmiany wystroju to nie ma lepszej pory roku jak właśnie wiosna.

Dla wszystkich o duszy romantyczki proponuję ciepłą i przytulną aranżację w stylu prowansalskim. Jasne, pastelowe barwy i naturalne materiały to główne cechy wnętrza urządzonego w takim stylu. Zacznijmy od mebli… Wybrałam kilka ciekawych mebli z kolekcji FORTE – KASHMIR.

Komody – http://www.forte.com.pl/meble/typy/komoda.html

Witryna

stolik

Kanapa powinna być miękka i wygodna, np. taka jak na stronie Black Cat Design – Vivienne.

Na jedną ze ścian proponuję tapetę z kolekcji CRISTIANA MASI LINPHA – http://innetapety.pl. Motyw kwiatowy idealnie będzie pasował do pory roku.

Pozostałe ściany można pomalować na lawendowy kolor. Dodatki w takim pokoju muszą być odpowiednio dobrane – znajdziecie je np. w sklepie Lawendowy Kredens.

Mam nadzieję, że moja aranżacja spodoba się Wam i pomoże urządzić wnętrze Waszego salonu w stylu prowansalskim.

Jeden komentarz do “Salon w stylu prowansalskim dla nieposkromionej romantyczki!

  1. Akurat ta kolekcja mebli Forte bardzo wpadła mi w oko. Chociaż bardziej w ciemnych aranżacjach, tam mają taką fajną aranżacje z tymi meblami chyba jadalni. Super się to prezentuje! Bo róże jednak są dla mnie trochę za słodkie 🙂

Możliwość komentowania jest wyłączona.