Witryny stojące i wiszące

Witryna to rodzaj mebla, który częściowo, lub całkiem odsłania swoją zawartość poprzez zastosowanie szkła w drzwiczkach. Zawartość widoczną za szkłem stanowią zwykle jakieś ozdobne zastawy obiadowe, kieliszki, szklanki lub ładne bibeloty, takie jak: szkatułki, dzbanuszki itp. Ogólnie rzecz biorąc, są to rzeczy, które nam się podobają i dlatego chcemy, by były widoczne.

Zastosowanie w swoim domu witryny sprawia, że wnętrze naszej kuchni, jadalni bądź salonu jest bardziej urozmaicone i tym samym ciekawsze. Niektóre witryny mogą mieć dużo półek i ozdobnych dodatków. Poniżej przedstawiam kilka takich przykładów:

380x340 (1)

380x340 (2)

380x340 (3)

Inne natomiast mają prostszą formę, ale te także przykuły moją uwagę:

380x340 (5)

380x340 (6)

380x340 (4)

Co o nich sądzicie? Czy według Was warto mieć tego rodzaju mebel w swoim domu? Ja uważam, że tak. Sama mam w kuchni witrynę stylizowaną na stary kredens i uważam, że to dodaje uroku mojej kuchni. Myślę, że witryny, niezależnie od stylu w jakim są zrobione, mogą ozdobić każdy dom.

Jeśli chcielibyście obejrzeć, jak wyglądają na żywo, witryny przedstawione powyżej, to udajcie się do salonu meblowego, który sprzedaje meble firmy Forte. Zdjęcia, które zamieściłam, pochodzą właśnie z ich strony internetowej. Być może znajdziecie coś odpowiedniego do waszego domu.